EYLÜL DRY
KURU TEMİZLEMEDE ÖNCÜ FİRMA

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır? Adana Eylül Dry Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır? Adana Eylül Dry Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır


Adana Eylül Dry Kuru Temizleme olarak; kuru temizleme işlemini bilinçli ve bu işi kaliteli bir şekilde yapan, işin ehli kişilere bırakmanızda fayda olduğu dile getirmeliyiz. Ayrıca kuru temizlemede kullanılan kimyasallar açısından sağlığınız bizim için önemli.

Eylül Dry kuru temizleme işlemlerinde öncelikle müşteriden gelen kıyafetleri ya da internet aracılığı ile oluşturulan talep formu tarafından alınan yatak, yastık, hertürlü kıyafetler tarafımızdan ayrıntılı bir şekilde incelenmektedir. İnceleme sonucunda ürüne herhangi bir işlem uygulanmadan, üründe daha önceden varolan aşınma durumları ya da deformasyonlarla ilgili ayrıca leke durumları müşteri ile paylaşılarak bilgi sahibi olunması saglanır.

Kuru Temizleme işlemi su ile yapılan bir işlem olmadığından, kullanılan malzeme(Organik,Kimyasal) konusunda, ayrıca kuru temizleme işleminin uygunluğundan şüphe duyulan ürünler hakkında müşteri tarafımızca bilgilendirilir.

Akabinde Adana Eylül Dry Kuru Temizleme olarak; gelen ürünler arasında gruplandırma yapılır. Gruplandırma da ürünlerin renklerine(tekstil boyalarının kalitesine), ipligin durumuna göre ayrıştırılırlar. Ayrıca ürünlerde bulunan amblem, fermuar ve düğme gibi malzemelerin kuru temizleme ile uygunluğu kontrol edilir.

Ayrıştırılan lekeli ürünlere, profesyonel leke çıkarıcılar kullanılarak ön leke çıkarma işlemi yapılır. Bu işlem kuru temizleme öncesine de hazırlık aşaması görevini görür.

Son olarak; Adana Eylül Dry Kuru Temizlemenin kuru temizleme için kullandığı cihaz, evlerimizde kullandığımız çamaşır makinası ile kurutma makinasının birleşimi olan cihaz içine yerleştirilerek kuru temizleme olayı yapılır.

© Adana Eylül Kuru Temizleme | Tüm hakları saklıdır.

Yukarı